dowolna

Mieszkania w centrum Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na parterze, składające się z 3 osobnych pokoi, osobna kuchnia, łazienka razew z wc, duży balkon. Mieszkanie jest nasłonecznione, dwustronne, znajduje się w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

kawalerka w centrum, wysoki parter, cicha okolica, nowe budownictwo,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

67 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 67 m do remontu w Centrum Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł95 m² 12,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie (pół domu) w Wałbrzychu: 3 pokoje, sień, kuchnia, łazienka, pomieszczenie strychowe, trzy piwnice, ogródek, garaż. Powierzchnia: 95 m2 łącznie ze skosami. Parter: sień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W centrum wałbrzycha.BUDYNEK JEST POŁOŻONY BLISKO PRZYSTANKÓW TAKŻE WSZELKIE URZĘDY DO JEDNEGO KILOMETRA .W MIESZKANIU JEST ANEKS KUCHENNY, 2 POKOJE,PRZEDPOKÓJ,ŁAZIENKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

37 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wałbrzycha przy ulicy Konopnickiej. Cena do uzgodnienia. Serdecznie zapraszam do oglądania. Tel:   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

38 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne, sloneczne mieszkanko 2-pokojowe 38m2 w kamienicy w centrum Wałbrzycha. Cena do uzgodnienia! :) Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w centrum Piaskowej Góry w bezpiecznej i cichej okolicy. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, posiada balkon oraz piwnicę. Cena wynajmu: 1100 zł (wliczony czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł41 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienie mieszkanie własnościowe (adm) 40,8m2 Bardzo ciepłe i słoneczne mieszkanie. 2 pokoje z widną i kuchnią w nowym budownictwie, mieszczące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł62 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, wymienione okna drewniane. Na podłogach w łazience, kuchni oraz przedpokoju kafle, w pokojach panele. Kuchnia jasna umeblowana - meble na wymiar, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w centrum Piaskowej Góry z jasną kuchnią, wyjątkowo duży, zabudowany balkon z pięknym widokiem na gorę Chełmiec. Mieszkanie umeblowane, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, duże mieszkanie 3- pokojowe rozkładowe, kuchnia, łazienka z wc o łącznej powierzchni 100m2. Po generalnym remoncie, z wymienionymi instalacjami gazowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie , bardzo dobra lokalizacja , centrum Piaskowej Góry , ul.Krasińskiego , bardzo blisko szkoła , przychodnia , market Real. budynek 4 pietrowy , jest to 1 pietro (najlepsze) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie , bardzo dobra lokalizacja , centrum Piaskowej Góry , ul.Krasińskiego , bardzo blisko szkoła , przychodnia , market Real. budynek 4 pietrowy , jest to 3 pietro (najlepsze) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

198 000 zł54 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Piaskowej Góry, w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 54m2 składające się z trzech pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

288 000 zł83 m² 3 469,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Wałbrzycha przestronne 3 pokojowe,2piętro,łazienka+ wc,duża kuchnia,balkon.Mieszkanie oraz cały budynek po kapitalnym remoncie.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

250 zł50 m² 5 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój w centrum Wałbrzycha spokojnej osobie. Pokój duży, zapewniony swobodny dostęp do kuchni (lodówka, zmywarka) i łazienki z toaletą i wanną oraz dostęp do internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum wałbrzycha przy ul. Słowackiego. Trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka, centralne ogrzewanie, możliwość negocjacji ceny. Pilne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, słoneczne, mieszkanie w pobliżu centrum Piaskowej Góry. Salonik, dwie sypialnie, kuchnia w zabudowie, łazienka z wanną i dwa przedpokoje. Całość w dobrym.