dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Wałbrzych - Oferty wynajmu i sprzedaży

124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

124 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Śródmieście,Wałbrzych

239 500 zł54 m² 4 402,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dalej aktualna, kupujący nie otrzymał kredytu - zapraszamy! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! - Centrum miasta - Ogrzewanie miejskie - po remoncie Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Piaskowej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

287 000 zł54 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ul. Grodzkiej. Znakomita lokalizacja - blisko bazar, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Palisadowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła nr 26. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny 3 pokojowej nieruchomości w dobrej lokalizacji Piaskowej Góry? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Biały Kamień,Wałbrzych

155 000 zł28 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Miczurina. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

219 000 zł38 m² 5 824,47 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 11. piętrze w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wałbrzycha - Podzamczu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

197 000 zł33 m² 5 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Sklepy , markety, szkoła, przedszkola, przychodnia, komunikacja miejska, dużo zieleni daleko od głównej ulicy więc spokojna okolica. Mieszkanie ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

440 000 zł86 m² 5 086,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 4 pokojowe mieszkanie w dzielnic Podzamcze. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku dziesięciopietrowym. Mieszkanie jasne i słoneczne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość znajdującą się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku, w doskonałej lokalizacji w samym sercu Podzamcza. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) w najlepszej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra (ostatni blok mieszkalny dzielnicy, na granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 400 zł40 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Nałkowskiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł40 m² 7 382,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: wałbrzych - dzielnica Piaskowa Góra Cena: 299 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł36 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. W bloku nowa wina z poziomu "0". Lokal się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w bloku czteropiętrowym- piaskowa Góra. Mieszkanie dostępne od zaraz - idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł26 m² 5 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dobra pod inwestycję na wynajem. Kawalerka z widną kuchnią i balkonem, centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Dostępne tylko w Mentor Nieruchomości. Cena do negocjacji. Mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 42m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie z balkonem o powierzchni 64,30 m , zlokalizowane na I piętrze w bloku na u;l.Palisadowej w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

289 000 zł48 m² 5 958,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

=rezerwacja= Квартиру можуть придбати громадяни України. Możliwość zakupu nieruchomości, przez obywateli Ukrainy (własność spółdzielcza). Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Piaskowa Góra,Wałbrzych

184 000 zł24 m² 7 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka na Piaskowej Górze przy ulicy Obrońców Westerplatte. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanki autobusowe. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

369 000 zł59 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

=rezerwacja= Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem , usytuowane w spokojnej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Piaskowa Góra,Wałbrzych

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ładnym widokiem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wałbrzycha Piaskowa Góra. Układ mieszkania: 2 pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na wysokim parterze , budynku IV piętrowego przy ul. Basztowej na wałbrzyskim Podzamczu. Mieszkanie składa się z : kuchni otwartej na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum Piaskowej Góry. Kawalerka z widną kuchnią, w pełni umeblowana i gotowa do wejścia, okna wychodzące na zachód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

165 000 zł29 m² 5 775,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkania w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26,30m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

399 000 zł96 m² 4 160,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Lokal po kapitalnym remoncie wykonanym przy użyciu wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 Pok, 60 mkw, 2 piętro w 7 piętrowym bloku na Podzamczu, ul. Basztowa, 2 piwnicę. Ogródek rod Podzamcze - niedaleko z wiatą. Miejsca parkingowe pod domem. Wspólnota i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze - centrum dzielnicy Mieszkanie świeżo po remoncie, o powierzchni 29m 2 składa się z -wnęka kuchenna -pokój z balkonem -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

458 000 zł85 m² 5 388,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Możliwość nabycia mieszkania przez cudzoziemców. Przestronne mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł52 m² 4 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie: oferujemy na sprzedaż mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji na osiedlu Podzamcze. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje kawalerka położona na parterze w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie umeblowane ( brak łóżka). Bardzo przystępny czynsz najmu. Do ceny wynajmu należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 56m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Usytuowana w bloku na III piętrze Składającą się z: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu nietuzinkowe, przestronne mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o zmienionym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność Mieszkanie wolne od 1 grudnia 2025 r. Najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się.