dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

950 zł29 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone w kuchnię w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, słoneczne i rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem na Podzamczu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do dyspozycji najemcy pralka, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 zł27 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze. Mieszkanie położone w samym centrum, blisko szkoły, przedszkola, komunikacji miejskiej, centrum handlowego. Mieszkanie o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

650 zł27 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecam kawalerkę usytuowaną na II piętrze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, umeblowane, ciepłe i słoneczne. W pobliżu ośrodek zdrowia, sklepy. Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

40 000 zł28 m² 1 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie w centrum Wałbrzycha o pow. 28m2.W sklad mieszkanie wchodzi 1 pokój,kuchnia,przedpokój,kabina prysznicowa,obok wc,duza wyremontowana piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 zł41 m² 20,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na obrzeżach Śródmieścia. Mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone,blisko do uczelni. Polecam! :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Gaz: tak - miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 zł33 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczna, wypielęgnowana kawalerka w pobliżu Śródmieścia.Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. Spokojna, zadbana klatka schodowa, miejsca parkingowe pod domem, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

890 zł36 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie na Podzamczu z dużym balkonem. Atutem mieszkania jest piękny widok na panoramę miasta. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w lodówkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od października 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji na Piaskowej Górze. Mieszkanie umeblowane za wyjątkiem jednego z pokoi, do dyspozycji najemcy pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie, czyste, zadbane, umeblowana kuchnia, duże szafy w przedpokoju.Budynek po termomodernizacji.Mieszkanie wolne od 01.10.2014 :DODATKOWE INFORMACJE Rodzaj budynku: blok Winda: TAK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 115 zł48 m² 23,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz słoneczne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w pralkę, lodówkę, kuchenkę gazową oraz mikrofalową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

900 zł36 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie słoneczne, z dużym balkonem. Kuchnia funkcjonalnie otwarta na jeden z pokoi, co nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł56 m² 2 216,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu na Gaju. Na nieruchomość o powierzchni 56,4 m2 składają się 2 pokoje , łazienka z wc , kuchnia oraz przedpokój. Mieszkanie znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

64 500 zł26 m² 2 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Do sprzedania słoneczna kawalerka złożona z pokoju, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki o łącznej powierzchni 26 m2 w Wałbrzychu przy ulicy Kątowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł48 m² 22,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 48,5 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie całkowicie umeblowane. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie w spokojnej części Białego Kamienia o powierzchni 48 m2. W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

750 zł25 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, mieszkanie jednostronne z balkonem, w pełni umeblowane. Polecam i zapraszam na prezentacje. Mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 70 m2. Mieszkanie położone na drugim piętrze. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 150 zł50 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do sprzedania oraz wynajmu mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 50 m2. Nieruchomość składa z trzech pokoi, przedpokoju, widnej kuchn, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł58 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Na nieruchomość o powierzchni 58 m2 składają się 3 pokoje , jasna kuchnia ,łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

550 zł28 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe, odświeżone w pełni umeblowane, wyposażona kuchnia (zmywarka, lodowka, mikrofala, pralka) łazienka z wc i natryskiem :dodatkowe informacje Ilość pokoi: 1 Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do sprzedaży/wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój o pow. 60m2. Zlokalizowane w kamienicy na 2 piętrze. Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie posiada 2 pokoje, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie na Piaskowej Górze. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone w pralkę, lodówkę oraz kuchenkę gazową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

38 000 zł38 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkaie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składające się z jednego dużego pokoju, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 zł21 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczna, jasna garsoniera, świeżo po kapitalnym remoncie.Pokój z aneksem kuchennym i łazienka z oknem. Wszystkie media w cenie wynajmu.Centrum miasta, ładna zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30m2 pokój, jasna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc w nowym budownictwie.Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone po remoncie. Mieszkanie w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł54 m² 3 044,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel. 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Piaskowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 54,2m2 składa się z 3 pokoi , przedpokoju, jasnej kuchni w zabudowie, osobnej łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

590 zł39 m² 15,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, słoneczne mieszkanie na Sobięcinie. Duży, ustawny pokój,wygodna kuchnia, łazienka z wanną i przedpokój. Ogrzewanie węglowe w miedzi, piec w piwnicy(nowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 zł36 m² 29,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Podzamczu. Oddzielna i widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz duży balkon. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37mkw. W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka, i przedpokój. Mieszkanie w pełni rozkładowy. Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 zł42 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wyjajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Na nieruchomość o powierzchni 42 m2 składają się dwa duże widne pokoje, łazienka z wc , przedpokój oraz widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

700 zł58 m² 12,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie w ładnej, porządnej kamienicy w centrum Wałbrzycha. Ogrzewanie w cenie najmu, płacone przez właściciela(!). :dodatkowe informacje Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 zł42 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje z balkonem, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie jest rozkładowe słoneczne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

900 zł67 m² 13,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie na ulicy Bardowskiego. Na mieszkanie składają się: 3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z oknem, piwnica, udział w strychu, przydomowy ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, w pełni rozkładowe. Nieruchomość składa się z przedpokoju dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

500 zł29 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w lodówkę, kuchenkę gazową oraz kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

tel. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Na mieszkanie o powierzchni 40 m2 składają sie dwa pokoje , widna kuchnia , przedpokój , łazienka i osobne wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 42m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

45 000 zł38 m² 1 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż oraz do wynajęcia w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składające się z jednego dużego pokoju, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

650 zł19 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze, IV piętro, pokój, kuchnia, lazienka z wc. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, mieszkanie umeblowane. Polecam i zapraszam na prezentacje. :dodatkowe.