dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Górnicze

Rusinowa,Wałbrzych

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu jednej z dzielnic Wałbrzycha - Rusinowie. Mieszkanie o powierzchni 44 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł87 m² 22,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni 87 m2, składa się z przestronnego salonu z kominkiem, dwóch sypialni, dużej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Podzamczu w pełni umeblowane i wyposażone. Przy domu duży ,wygodny parking, blisko sklepy, szkoła i przystanki. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

399 000 zł60 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie na Podzamczu. Powierzchnia: 60,1m2 - 3 pokoje - salon z kuchnia, - dwie sypialnie, - łazienka z wc - przedpokój Ogrzewanie miejskie, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piaskowa Góra - 2 pokoje, 34 m2 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Długiej. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy Kaufland oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stary Zdrój,Wałbrzych

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszknanie 1,5 roku temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mp.HOUSE NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na Podzamczu. Lokal składa się z sypialni, salonu, kuchni, dużego przedpokoju oraz łazienki i osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie na Białym Kamieniu w spokojnej zielonej części. Na mieszkanie składa się: 2 pokoje, jasna kuchnia z oknem, duża łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferta tylko w mp. House Nieruchomości. Kup i wynajmij. Oferta idealna pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na IV piętrze punktowca z windą w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję dużą przestronna kawalerkę w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Kawalerka składa się z : dużego pokoju , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł36 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Podzamcza. Dwa pokoje do wejścia; widok na skwer/podwórko. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi panele; okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku na Podzamczu. Mieszkanie przeszło kapitalny remont; składa się z dwóch pokoi, otwartej na salon kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu, jasnej kuchni z oknem, sypialni z zabudowanym balkonem, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 550 zł41 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 41m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, przestronnego dużego salonu, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z wc oraz dużej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł19 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w stanie idealnym, świeżo po generalnym remoncie. Przeznaczone dla osób nie palących, najlepiej singli, bez dzieci, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł87 m² 22,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 800 zł55 m² 32,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 50,40m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

279 000 zł52 m² 5 417,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość usytuowana na II piętrze w IV piętrowym budynku. Mieszkanie dwustronne, bardzo słoneczne. Składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Sczawienko o powierzchni 105m2. Mieszkanie nie jest umeblowane Mieszkanie składa się z trzech dużych sypialni z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal w pełni umeblowany, wraz ze sprzętami agd. Koszty najmu 1600 zł plus opłaty za media wg.zużycia, kaucja 3000 zł. Budynek docieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

359 000 zł62 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na 8 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię 61,80 m 2 składa się: - duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludowa

Biały Kamień,Wałbrzych

299 000 zł54 m² 5 496,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w mp.HOUSE Nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4 m2, usytuowane na wysokim parterze zadbanej , czterorodzinnej kamienicy zlokalizowanej w bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę wyjątkowy apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 400 zł42 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Nowym Mieście. Lokal o powierzchni 42,1 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, dużej, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poselska

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym na Podzamcze, trzy pokoje w pełnym rozkładzie, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na skwer. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

263 000 zł45 m² 5 879,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie pod inwestycje! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

350 000 zł60 m² 5 824 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

279 000 zł64 m² 4 357,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,45 m 2 składa się z niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem piękną kawalerkę na Podzamczu. Mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie o powierzchni 28 m2, które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przytulne mieszkanie z tarasem, bez pośredników. Dwustronne częściowo umeblowane. zlokalizowane w pobliżu stadionu i parku. Ogromnym atutem pokój z tarasem i pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

259 900 zł52 m² 5 007,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, w spokojnym rejonie ulicy Fortecznej. Mieszkanie składa się z ustawnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

449 900 zł112 m² 4 016,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Z garażem I ogrodem! Oferuję na sprzedaż bardzo komfortowe własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Szczawienku w Wałbrzychu, usytuowane na 1 piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 22m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

250 000 zł48 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu. Położony na szóstym piętrze lokal składa się z dużego ustawnego salonu, sypialni z szafą w zabudowie, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

258 000 zł47 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47,30 m znajdujące się przy ul. Blankowej 44 w Wałbrzychu. Nieruchomość położona jest na III piętrze niedawno ocieplonego bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po remoncie w spokojnej części Starego Zdroju. Mieszkanie w pełni umeblowane i dostępne od zaraz. Do dyspozycji Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł19 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu w pełno wyposażoną i umeblowaną kawalerkę usytuowaną w dogodnej lokalizacji wałbrzyskiego osiedla Piaskowa Góra - przy ulicy Malczewskiego Mieszkanie.