dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

209 000 zł33 m² 6 257,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej okolicy w Wałbrzychu, dzielnica Podgórze. Idealna nieruchomość pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

235 000 zł38 m² 6 103,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z przedpokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz dwóch pokoi. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone w centrum Starego Zdroju , świetnie skomunikowane z każą częścią Wałbrzycha, pokój z kuchnią francuski balkon, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

265 000 zł58 m² 4 599,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy jednej z bocznych, cichych uliczek. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 150 zł23 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

369 000 zł57 m² 6 528,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,52 m 2 znajduje się na parterze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 25 m2. Do wynajęcia oferuję mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. Składa się ono z : pokoju z aneksem kuchennymi łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 450 zł26 m² 56,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 25,58 m2, znajdujące się w kamienicy, położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze gotowe do używania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament na Piaskowej Górze w topowej lokalizacji (ul. Zofii Nałkowskiej ) z pięknym widokiem. Pierwszy najem - po generalnym remoncie , wszystkie sprzęty oraz meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

197 000 zł26 m² 7 519,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z pięknym widokiem zlokalizowana na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 26,20m2 składa się z: -salonu -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę wyjątkowy apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 700 zł48 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podzamcze - 2 pokoje, 48,3 m2 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z windą w budynku przy ulicy Palisadowej. Znakomita lokalizacja - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

197 000 zł26 m² 7 595,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 9 piętrze w bloku w dzielnicy Piaskowa Góra. Kawalerka do wejścia, okna wychodzące na południe. Mieszkanie składa się kuchni połączonej z salonem. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

379 000 zł55 m² 6 865,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pośrednikom dziękuję. Prywatne wyremontowane w tym roku w nowoczesnym stylu mieszkanie na 1p w 7piętrowcu. Nowe meble w zabudowie. Z trzeciego pokoju wydzielona cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

539 000 zł88 m² 6 117,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku na obrzeżach Śródmieścia 3 pokoje jadalnia kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd łazienka z wc weranda z wyjściem na taras i ogród hol Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 200 zł65 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność! Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie na Starym Zdroju. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 65,46 m2, które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

495 000 zł112 m² 4 419,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 86m2 , znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy położonej na Nowym Mieście. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

245 000 zł59 m² 4 159,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość położona w odnowionej Kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni z oknem, przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne, kompletnie umeblowane dwupokojowe mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Dwa pokoje, łazienka, przedpokój mały aneks kuchenny. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

279 000 zł47 m² 5 962,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w cichej okolicy i lubisz spędzać czas pośród natury? Omega Estate prezentuje mieszkanie z ogrodem przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu. Mieszkanie (46,8m2) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

375 000 zł69 m² 5 364,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok 70 m , która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 950 zł40 m² 49,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 39,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odlewnicza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia komfortowy, wyposażony apartament z balkonem położony w ekskluzywnym apartamentowcu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł44 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w kameralnej kamienicy przy ulicy Obrońców Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 050 zł29 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| biuro Nieruchomości willa poleca: do wynajęcia umeblowane, zadbane mieszkanie położone w centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Koszt wynajmu 1050zł + opłaty 550zł liczone z czynszem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego, a zarazem przytulnego mieszkania na wynajem? Mam dla Ciebie mieszkanie w Śródmieściu na I piętrze. Lokal po remoncie o powierzchni 40 m2 , który składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

235 000 zł48 m² 4 883,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność!tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Osiedlu Górniczym (rusinowa). Dwa pokoje gotowe do wejścia, okna wychodzące na północ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Szukasz fajnego mieszkania na wynajem? Mam dla Ciebie nietuzinkowe, loftowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność mieszkanie po kapitalnym remoncie - W pełni umeblowane I wyposażone W sprzęt agd! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaskowa Góra,Wałbrzych

259 000 zł48 m² 5 356,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m2 w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość położona na I piętrze w IV piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

539 000 zł88 m² 6 117,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w Śródmieściu ciesząc się spokojem i zieloną okolicą? Marzysz o kawce na tarasie lub lampce wina przy świecach pod gołym niebem? Doceniasz wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł48 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie na Piaskowej Górze. 2 pokoje otwarta kuchnia w zabudowie łazienka z wc balkon pomieszczenie gospodarcze na korytarzu Nieruchomość słoneczna i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł37 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję wyjątkową nieruchomość położoną na parterze parterowego budynku. Do mieszkania prowadzi osobne bezpośrednie wejście. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

160 000 zł28 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy urządzoną kawalerkę po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -łazienki z wc -przedpokoju. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku, zlokalizowanym na Piaskowej Górze - ulica Długa Nieruchomość składa się z: dużego i jasnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Biały Kamień,Wałbrzych

439 000 zł81 m² 5 391,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży prezentujemy Państwu czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 81,42 m 2.