dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 800 zł33 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne mieszkanie na pograniczu Białego Kamienia i Szczawna Zdroju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z : aneksu kuchennego z pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu w centrum Wałbrzycha, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość składa się z przedpokoju, łazienki z wc, kuchni oraz dwóch pokoi. Do lokalu przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podzamcze - 2 pokoje, 49 m2 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Palisadowej. Znakomita lokalizacja - w pobliżu przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 350 zł28 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna, wygodna, w pełni umeblowana kawalerka położona w zielonym, spokojnym miejscu, w pobliżu centrum Piaskowej Góry. Budynek odsunięty od ulicy, widok na zielone skwerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

269 000 zł40 m² 6 658,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze - ulica Broniewskiego. Lokal ciepły, środkowy, usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

234 000 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 000 zł23 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wałbrzych

339 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż piękne mieszkanie w kamienicy z balkonem! Zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia a Podgórza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 72,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

174 000 zł26 m² 6 566,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż duża, słoneczna kawalerka na Piaskowej Górze. Położony na 6 piętrze lokal składa się z dużego, widnego pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe po generalnym remoncie mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z : -salonu -kuchni -dwóch sypialni -łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

199 000 zł44 m² 4 566,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Piłsudskiego, w sąsiedztwie pl. Górnika. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł39 m² 5 572,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Strudze. Lokal ma 39.30 m2 składa się z dwóch pokoi , kuchni ,łazienki z WC oraz przedpokoju. W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

275 000 zł40 m² 6 806,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Oferta! Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 40,4 m2 składa się z salonu, sypialni, jasnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 600 zł38 m² 41,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura! wymagany najem okazjonalny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

235 000 zł36 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Spółdzielcze własnościowe prawo do loaklu - możliwość zakupu przez obcokrajowców Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5m2 znajdujące się w dzielnicy Podzamcze - ul.Palisadowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję mieszkanie o powierzchni 37 m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na II-piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość znajduje się na II piętrze w X piętrowym budynku z windą. Stan budynku bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miłosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł26 m² 38,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na drugim piętrze w bloku dziesięciopiętrowym na Piaskowej Górze. Kawalerka z balkonem do wejścia, widna kuchnia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Starym Zdroju. Dwupokojowe mieszkanie do wejścia, okna wychodzące na zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni, salonu oraz małej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Oferta! Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia przestronne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, mniejszej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Szczawienko,Wałbrzych

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękne studio inwestycyjne.Nieruchomosc wystawiona na bookingu .Dochód mogę udokumentować.Mieszkanie również super do zamieszkania.Lokalizacja cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

245 000 zł41 m² 6 000,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze o powierzchni 40,83m2 składające się z : -2 pokoi -jasnej kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 400 zł40 m² 34,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem ciepłe, słoneczne, dwustronne mieszkanie, położone na drugim piętrze kamienicy, w cichej okolicy, z widokiem na góry, na wałbrzyskim Białym Kamieniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni użytkowej 45 m2. Nieruchomość stanowiąca odrębna własność skład się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne mieszkanie z widokiem na góry na wałbrzyskim Nowym Mieście wolne od 1 lutego 2025 r. Mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł30 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na Piaskowe Górze. Mieszkanie do wprowadzenia, nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczawienko,Wałbrzych

379 999 zł66 m² 5 737,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu położone w Wałbrzychu -dzielnica Szczawienko. Mieszkanie o powierzchni 66,23m2 składa się z: -salonu -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładnie urządzone mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy. Mieszkanie w pełni wyposażone, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu okazjonalnego U notariusza. Brak możliwości wynajmu obcoktajowcom Na wynajem pięknie urządzona kawalerka w Wałbrzychu na Piaskowej Górze na ul. Gajcego na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od marca w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m2 na pierwszym piętrze w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Przestronne mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł61 m² 22,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia rozkładowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z dużym balkonem- częściowo umeblowane. Przy budynku duży parking. Lokal znajduje się przy ul. Długosza, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na parterze z osobnym wejście położone w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z ; aneksu kuchennego połączonego z dużym pokojem , sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlifierska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

359 000 zł64 m² 5 591,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Poszukujesz mieszkania 3 pokojowego na Piaskowej Górze z możliwością bezproblemowego parkowania? Posiadam w swojej ofercie mieszkanie z takimi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

240 000 zł39 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Podzamcze. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na południe oraz wschód. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni.