dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Andersa. Lokal mieszkalny o powierzchni 38m posadowiony w kamienicy na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu 1-2 pokoje znajdujące się na 3 piętrze w Śródmieściu. Mieszkanie bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uczniowska

Szczawienko,Wałbrzych

1 550 zł43 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko przy ul Uczniowskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 43 M2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciechocińska

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 500 zł60 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Nowym Mieście przy ulicy Ciechocińskiej. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie odświeżone w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

429 000 zł97 m² 4 420,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie z ogródkiem. Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje ładne, słoneczne, wyremontowane mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krynicka

Nowe Miasto,Wałbrzych

279 000 zł58 m² 4 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w topowej lokalizacji wałbrzyskiego Nowego Miasta - przy ulicy Krynickiej Lokal o powierzchni użytkowej około 58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w wieżowcu, składające się z 3 sypialni, przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie na Piaskowej Górze 2 pokoje otwarta jasna kuchnia łazienka z wc przedpokój balkon Mieszkanie ciepłe i słoneczne (wystawa południowa), w budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca komfortowa kawalerka z balkonem , Wałbrzych (piaskowa Góra, ul. Gajcego). 4 piętro, powierzchnia 25m2 mieszkanie składa się z: - dużego pokoju (ok 16m2 ), - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż umeblowane, komfortowe, jasne mieszkanie, po kapitalnym remoncie 2 lata temu , położone na Starym Zdroju ul. Uzdrowiskowa. Lokal położony jest na 1 piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 300 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,5m2 w Wałbrzychu na Podzamczu na ul. Grodzkiej z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

2 000 zł56 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Nieruchomość o powierzchni 55,83m2 usytuowana w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 400 zł36 m² 38,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe i nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście - przy ulicy Welońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

929 000 zł153 m² 6 071,90 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Piękny apartament 153 m kw. po kapitalnym remoncie , użyto materiałów najwyższej jakości ( marmury , parkiety, sufity podwieszane , oświetlenie ledowe itp. Istnieje możliwość podziału na 2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Piaskowej Górze w czteropiętrowym bloku 2 pokoje kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój duży balkon Lokal słoneczny i ciepły, kuchnia i łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł35 m² 5 115 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w cichej okolicy Białego Kamienia: 2 pokoje Jasna kuchnia Łazienka z wc Mieszkanie po remoncie, słoneczne i ciepłe. Do nieruchomości przynależy piwnica, komórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49m, dwa pokoje, balkon. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, stolarka drzwiowa i okienna nowa, blok ocieplony (mieszkanie bardzo ciepłe). Łazianka połączona z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

488 313 zł43 m² 11 285,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dewelopera - bez prowizji. Na sprzedaż - wykończone - gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Wałbrzychu. Dostępne od już! Procedura zakupu trwa zaledwie 5 dni. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

488 313 zł43 m² 11 285,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe, dostępne od już! Oferta dewelopera - bez prowizji. Rynek pierwotny, mieszkanie wykończone, umeblowane i wyposażone - dostępne od już. Mieszkanie usytuowane jest w nowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 690 zł33 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Bardzo dobra lokalizacja, ul. Długa - okolice Kauflandu i Aldi, blisko przystanki, przychodnia oraz sklepy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze na ulicy Makuszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 38,80 m2 , na które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

1 400 zł45 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Sobięcin. Budynek położony kilka kroków od Galerii Victoria. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Kamienica w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł66 m² 5 159,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku mieszkalnym na Podzamczu. Trzy pokoje do wejścia, okna wychodzące na wschód oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo fajne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w bocznej uliczce z ogródkiem na Starym Zdroju Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2 , które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Atrakcyjne mieszkanie gotowe do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

315 000 zł59 m² 5 299,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,44 m położone w spokojnej i zielonej części Wałbrzycha, w pobliżu dworca Wałbrzych Miasto. Idealne dla rodzin, par, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

390 000 zł101 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalne, rozkładowe i przede wszystkim gotowe wnętrze czeka na nowego właściciela. Wygodne usytuowanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórze,Wałbrzych

245 000 zł52 m² 4 667,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 44,30 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

265 000 zł40 m² 6 559,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Biuro Nieruchomości Wombat prezentuje wyjątkową ofertę - przytulne mieszkanie na Piaskowej Górze , idealne dla pary, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, w pobliżu świeżo zrewitalizowanego parku, sklepów oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 100 zł42 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 41,5. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

2 700 zł58 m² 46,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! ok 220 czynsz administracyjny+ woda, prad, gaz,odpady. Do wynajęcia do zaraz. _____________________________________________mieszkanie także na sprzedaż. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze na Makuszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 38,80 m2 , na które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

307 000 zł45 m² 6 822,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne i nowocześnie klimatyzowane mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na Piaskowej Górze. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

229 900 zł40 m² 5 747,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Środkowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na Piaskowej Górze. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem do wejścia. Nieruchomość składa się z kuchni , salonu , dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta doskonała pod inwestycję na wynajem. Kawalerka gotowa do wprowadzenia. Cena do negocjacji. Ciepłe i słoneczne mieszkanie, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe