dowolna

Mieszkania Wałbrzych Stary Zdrój

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

179 000 zł38,71 m² 4 624,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

= wyłączność = Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Wałbrzycha - w dzielnicy Stary Zdrój, przy ul. 11 Listopada. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł71 m² 8 873,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu, w okolicy Dworca Wałbrzych Miasto. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane z niezależnym wejściem i ogródkiem. Lokal położony jest na parterze ładnego budynku po remoncie dachu klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na pierwszym piętrze w dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł37,70 m² 4 376,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,7 m , położona na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł43,55 m² 3 329,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe usytuowane na drugim piętrze w kamienicy zlokalizowanej na Starym Zdroju. Szczegóły nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 34,45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł39,07 m² 3 557,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po remoncie, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy mieszczącej się w dzielnicy Stary Zdrój. Zaaranżowane z pomysłem, dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m plus piwnice 2x po 5 m i pokoik 5 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Do sprzedania Mieszkanie położone na tzw górce Starego Zdroju, w cichym i spokojnym miejscu Układ: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój Rozkładowe, bez skosów. Duże okna z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł48 m² 2 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój. Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: składającą się z: - kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł64 m² 9 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży nieruchomości w dwupiętrowym apartamentowcu usytuowanej na pierwszym piętrze w budynku z 2013 roku. Opis nieruchomości: mieszkanie 3 pokojowe słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

363 900 zł63 m² 5 776,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż fajne 3 pokojowe mieszkanie. Znajdujące się: wałbrzych - Stary Zdrój - 11 Listopada. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł48 m² 2 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Designerska Kawalerka - Gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż luksusowa kawalerka po generalnym remoncie, wykończona materiałami Premium w standardzie katalogowym. Idealna propozycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł33,10 m² 6 945,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w sierpniu 2025 r. i składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,51 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie przy ul 11 Listopada w Wałbrzychu. Wnętrze o powierzchni 42 mkw składa się pokoju z aneksem kuchennym, dwóch niedużych.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42,84 m² 5 112,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Kamienica w zwartej zabudowie z cegły, po termomodernizacji. Dobra lokalizacja, blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje wyjątkowo ładne oraz gustownie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w Walbrzychu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

179 900 zł43 m² 4 183,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Niższa Cena! Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m , położone na wysokim parterze, trzypiętrowego budynku z 1940r. Nieruchomość znajduje się 500m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

639 000 zł72,83 m² 8 773,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,76 m² 4 420,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie przy lesie - Wałbrzych, stary Zdrój! Atrakcyjna oferta! Mieszkanie przy lesie - Wałbrzych, stary Zdrój. Cena: 189.000 Powierzchnia: 42,76 m Liczba pokoi: 2 Czynsz: 250.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł76,72 m² 4 288,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania wyremontowane mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni użytkowej oko 77 m na Starym Zdroju w Wałbrzychu. . IV piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przytulna kawalerka pod inwestycję wynajmu na Starym Zdroju. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wałbrzycha. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł94,60 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie, pierwotnie 2-pokojowe, a obecnie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju i łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,70 m² 6 755,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, wykończone z dbałością o detale i przy użyciu jakościowych materiałów. Wnętrze utrzymane w spójnej, eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie położone w niedalekiej odległości od Dworca Miasto Duży pokój, kuchnia, nowoczesna łazienka i przedpokój, całość przeszła kilka lat temu gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł33 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie, po kapitalnym remoncie , położone w dzielnicy Stary-Zdrój. Lokal położony jest na drugim piętrze kamienicy. Składa się z jasnej kuchni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł105,24 m² 3 316,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na I piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Armii Krajowej w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,56 m² 5 831,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Oferta na wyłącznosć nie szukaj dalej Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni około 61,56 m2 bez skosów po podłodze około 80m2. Istnieje możliwosć.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

264 899 zł50,85 m² 5 209,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie Park Sobieskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,86 m , położone na IV (ostatnim) piętrze zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł81,32 m² 4 045,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 76,72 m (pow. całkowita 81,32 m ), położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy w spokojnej, bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94 m² 5 265,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłącznosć: na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie z cudownym widokiem na panoramę miasta oraz górę Chełmiec, położone w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu,.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł111,78 m² 5 814,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na parterze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym Centrum Wałbrzyskiego Starego Zdroju, na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada oraz Armii.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni 62 m2 bez skosów ( po podłodze ponad 80m2) z przydomowym ogródkiem i blaszanym garażem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł80,28 m² 8 582,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,10 m , położone w Wałbrzychu (dzielnica Stary Zdrój). Lokal został gruntownie wyremontowany i urządzony w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie? Koniecznie zerknij na ofertę. Zdjęcia posiadają charakter wyłącznie poglądowy - aby uzyskać więcej informacji zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż oferuje.