dowolna

Mieszkania do remontu Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 70m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój nbsp; (19,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł36 m² 2 194,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż nbsp; 1-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 36m2, w skład którego wchodzą: ~ salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

53 000 zł31 m² 1 709,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W cichej I zielonej okolicy W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 31m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

62 000 zł28 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w atrakcyjnej części śródmieścia (okolice ul. Batorego). Pokój z kuchnią i łazienka z wc, mieszkanie rozkładowe. do mieszkania przynależy piwnica i strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł45 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Gaz: tak - miejski Woda: tak - miejska Dojazd: asfalt Ogrzewanie: lokalna kotłownia Winda: tak Usytuowanie: środkowe Opłaty w czynszu: woda, co, fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze W dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 54m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój (14m2) ~ pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 900 zł79 m² 1 399,29 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 78,54m2, w skład którego wchodzą: ~ salon ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 900 zł33 m² 2 421,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na nbsp; 1 piętrze W dzielnicy konradów. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 33m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój nbsp;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł63 m² 2 539,68 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze W dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 63m2, w skład którego wchodzą: ~ salon nbsp; (20m2) ~ pokój (11,5m2) ~ pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł67 m² 2 388,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe ,jasne 3 pokojowe ,rozkładowe mieszkanie na I-wszym piętrze w skład,którego wchodzi:łazienka,osobna toaleta,kuchnia,balkon ,3 pokoje,przynależna piwnica.Ciche i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 900 zł57 m² 1 050,88 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 57m2, w skład którego wchodzą: ~ salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

104 900 zł38 m² 2 760,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż nbsp; 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 38m2, w skład którego wchodzą: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł36 m² 2 816,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze nbsp; w dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 35,5m2, w skład którego wchodzą: ~ salon nbsp;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł64 m² 1 328,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny składający się z dwóch rozkładowych pokoi, bardzo dużej widnej kuchni, łazienki, przedpokoju o powierzchni 64 m2 dodatkowo osobne pomieszczenie gospodarcze (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

78 900 zł36 m² 2 167,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprawdź naszą ofertę! okazja! na sprzedaż nbsp; 2-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 36,4m2, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 900 zł63 m² 1 109,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze W dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 63m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój nbsp;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł72 m² 2 167,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze nbsp; w dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 71,5m2, w skład którego wchodzą: ~ salon nbsp;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł50 m² 3 118,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze W dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 49,7m2, w skład którego wchodzą: ~ salon (16,75m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

84 900 zł29 m² 2 927,59 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! nbsp;na sprzedaż nbsp; 2-pokojowe mieszkanie na parterze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 29m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzą: ~ salon nbsp;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 900 zł62 m² 1 299,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 61,5m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój (14m2) ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 38m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój (16m2) ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

29 900 zł34 m² 879,41 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na parterze W dzielnicy szczawienko. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 34m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój nbsp; (23m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł59 m² 2 131,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze W dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 58,65m2, w skład którego wchodzą: ~ salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

35 000 zł32 m² 1 076,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 32,5m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł36 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 36m2, w skład którego wchodzą: ~ salon ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 900 zł59 m² 2 371,19 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! nbsp;na sprzedaż nbsp; 3-pokojowe mieszkanie na siódmym piętrze W dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 59m2, w skład którego wchodzą: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł36 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 36,4m2 w którego skład wchodzą dwa pokoje, łazienka razem z wc, kuchnia z oknem oraz przedpokój, balkon typy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 900 zł45 m² 2 864,44 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż nbsp; 3-pokojowe mieszkanie na dziewiątym piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 45m2, w skład którego wchodzą: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 900 zł70 m² 998,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! nbsp;na sprzedaż nbsp; 4-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 70m2, w skład którego wchodzą: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

88 900 zł50 m² 1 761,09 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 50,48m2, w skład którego wchodzą: ~ salon (18m2) ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

74 900 zł47 m² 1 593,62 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze W malowniczej części starego zdroju W okolicach ulicy żeromskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 900 zł109 m² 1 283,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W dzielnicy śródmieście W kamienicy po rewitalizacji Z ogrzewaniem miejskim. Opis lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł65 m² 1 523,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w dzielnicy Biały Kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 65m2, w skład którego wchodzą: ~ salon (25m2) ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł52 m² 2 761,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! nbsp;! na sprzedaż nbsp; 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze W centrum piaskowej góry. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 52m2, w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł45 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 45m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

84 900 zł90 m² 943,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! biura! na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze W dzielnicy sobięcin Z garażem 21m2. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 90m2, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł52 m² 2 616,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż nbsp; 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 51,6m2, w skład którego wchodzą: ~ salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

117 900 zł79 m² 1 492,41 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! okazja! na sprzedaż nbsp; 4-pokojowe mieszkanie na parterze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 79m2, w skład którego wchodzą: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 900 zł51 m² 2 547,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! nbsp;na sprzedaż nbsp; 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 51m2, w skład którego wchodzą: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł61 m² 901,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ciekawe, poddaszowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w budynku przy ulicy Chrobrego W Wałbrzychu. Lokal składa się z bardzo dużej kuchni, łazienki,.