dowolna

Mieszkania do remontu Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

129 000 zł34 m² 3 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34 m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

165 000 zł76 m² 2 171,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie do własnej aranżacji w atrakcyjnej cenie. Lokal o powierzchni 76 m2 składa się z: 2 sypialni przestronnego salonu widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

150 000 zł79 m² 1 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż pięknę rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość składa się z przestronego salonu, jasnej kuchni, mniejszej sypialni, spiżarki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

134 500 zł40 m² 3 396,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,60m2 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni z dużym oknem, łazienki oraz przedpokoju. W mieszkaniu okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu na Piaskowej Górze. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz balkon. mieszkanie ciepłe i słoneczne. ładna zadbana klatka schodowa. pod domem teren zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

185 000 zł68 m² 2 720,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wymienione częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

134 900 zł46 m² 2 964,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Okazja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu przynależą dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mp.HOUSE NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku po remoncie na Podgórzu. Kamienica ogrodzona, dużo miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

175 000 zł31 m² 5 608,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro mp.House Nieruchomości prezentuje mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze bloku na Piaskowej Górze, w super lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju, - sypialni, - przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych

299 000 zł156 m² 1 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2 mieszkania w domu wielorodzinnym, które można połączyć w jedno duże mieszkanie. Parter składa się z dużej kuchni z jadalnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

259 000 zł62 m² 4 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Położone na I piętrze w X piętrowym budynku z windą. Nieruchomośc składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

199 900 zł73 m² 2 756,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż piękne mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Lokal znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstytucji 3 Maja

Nowe Miasto,Wałbrzych

122 000 zł37 m² 3 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 do własnej aranżacji w centrum Nowego Miasta. Skłąda się z 2 dużych pokoi, wc oraz przedpokoju. Budynek z jednej strony ma zrobioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

209 000 zł45 m² 4 675,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Piaskowej Górze. Lokal usytuowany na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku składa się z: 2 sypialni, salonu, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2 pokojowe o powierzchni 33m2 mieszkanie na Nowym Mieście. Usytuowany na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

250 000 zł40 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta na wyłączność. Mieszkanie w świetnej lokalizacji z garażem. Lokal składa się z 2 pokoi, przestronnego przedpokoju, łazienki, wc oraz oddzielnej kuchni w zabudowie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

150 000 zł79 m² 1 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze Biuro mp.House Nieruchomości prezentuje mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze bloku na Starym Zdroju, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Podzamczu ustyuowane na 7 piętrze w 7-piętrowym bloku. Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

199 000 zł52 m² 3 864,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Oferuję do sprzedaży słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o dwustronnym, układzie pomieszczeń na Podzamczu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Szczawienko,Wałbrzych

149 900 zł30 m² 4 980,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta mp.House Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2 usytuowane na II piętrze budynku znajdującego się przy ulicy Jaworowej na Szczawienku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Atrakcyjna cena! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mp.HOUSE Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze budynku, znajdującego się przy Placu Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie składa się z widnej sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

120 000 zł68 m² 1 758,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na ul. 11 listopada, nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 68,25m2 znajduje się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w topowej lokalizacji Śródmieścia. Nieruchomość spełniająca funkcję domu z ogrodem. Skład się na ten moment z dwóch sporych pokoi, kuchni, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

209 000 zł45 m² 4 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze Górze o powierzchni 45m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podzamcze,Wałbrzych

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Atrakcyjna cena! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł65 m² 3 830,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

135 000 zł25 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w IV piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

149 000 zł73 m² 2 037,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Podgórze ul. Niepodległości. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze w trzy piętrowym budynku. W skład nieruchomość wchodzą dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotników

Śródmieście,Wałbrzych

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w 2 rodzinnym domu w okolicy ul.Lotników i parku Sobieskiego. Nieruchomość zajmuje cały parter budynku. Lokal składa się z: salonu 2 sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

199 000 zł64 m² 3 109,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie z wyjątkowym widokiem na góry cena 243 000zł ok. 64 m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu , jest możliwość użytkowania ogrodu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

242 000 zł53 m² 4 530,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku i składa się z ustawnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 38m2 składajace się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

135 000 zł52 m² 2 612,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu znajdujące się w cichej i zielonej okolicy Starej Piaskowej Góry, przy ulicy Długosza. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

189 000 zł41 m² 4 609,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Sprzedam mieszkanie Spółdzielczo- własnościowe o łącznej powierzchni 41 m2. Na nieruchomość składa się: - 2 pokoje - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

85 000 zł43 m² 1 985,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży prezentujemy dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 38 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł54 m² 4 619,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Nieruchomość do remontu. Mieszkanie na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku wielorodzinnym. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

119 000 zł53 m² 2 241,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje ciekawe mieszkanie z dużym potencjałem. Na chwilę obecną lokal mieszkalny wymaga kapitalnego remontu , składa się z : dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena do końca roku! oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomośći! Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum Piaskowej Góry. Trzy pokoje z widną.

Szczegóły ogłoszenia