dowolna

Mieszkania do remontu Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

94 000 zł56 m² 1 668,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych, ul. Beethovena 12a/7 Lokal składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i schowka. Do lokalu należą pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

310 000 zł75 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie po remoncie w centrum Starego Zdroju. duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój z abudowaną szafą. ogrzewanie co gazowe, niski czynsz. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

199 000 zł69 m² 2 894,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i dużą łazienką z wc w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Białym Kamieniu w budynku kilkurodzinnym odsuniętym od głównej drogi. 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój. mieszkanie ciepłe i słoneczne. lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Wałbrzych,dolnośląskie

39 000 zł20 m² 1 958,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych, ul. Reja 4b/2a Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz wc. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

205 000 zł104 m² 1 971,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestrzenne mieszkanie na uboczu w okolicy dworca pkp , posesja ogrodzona z przydomowym ogródkiem. W skład nieruchomości wchodzą : salon z widokiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł42 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Nowego Miasta - ul. Namyslowskiego. Mieszkanie do własnej aranżacji, z centralnym ogrzewaniem podłączonym do pieca węglowego (można łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Podgórzu. Mieszkanie z dużym potencjałem. Na nieruchomość o powierzchni 60m2 składają się: -3 pokoje -kuchnia z oknem -duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obszerne, wygodne mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części Starego Zdroju. Cztery pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka z oknem, przedpokój i bezpośrednio nad mieszkaniem dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gaj

Gaj,Wałbrzych

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w budynku posadowionym w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Duży pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój balkon Ze względu na rozkład okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

189 000 zł39 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny z jasną kuchnią o powierzchni 39,2 m 2, położony na II p w budynku IV piętrowym. W mieszkaniu wymienione są okna oraz drzwi, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

306 000 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego budynku w atrakcyjnym miejscu Podzamcza 3 pokoje otwarta kuchnia przedpokój Łazienka z wc duży balkon garderoba pomieszczenie gospodarcze do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Wałbrzych,dolnośląskie

43 000 zł20 m² 2 152,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych, ul. Reja 4b/7 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz wc. Lokal wyposażony jest w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

225 000 zł78 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Wnętrze z potencjałem, wymaga remontu. Obecnie są to dwa duże pokoje, jasna kuchnia, jadalnia z oknem, przedpokój oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

225 000 zł74 m² 3 057,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie wraz z widną dużą kuchnią, przedpokojem i łazienką z wc, położone w centrum miasta Wałbrzycha. Lokal położony jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

bezczynszowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy Białego Kamienia. 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój. Ogrzewanie co gazowe, lokal słoneczny i ciepły. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

179 000 zł69 m² 2 594,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Nowe Miasto na ulicy Piłsudskiego w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

85 000 zł28 m² 3 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w pobliżu Dworca Szczawienko. Pokój z osobną kuchnią , łazienka i przedpokój, położone na pierwszym piętrze niedużej kamieniczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie na Podzamczu. Dwa pokoje, jasna kuchnia, łazienka i duży , ustawny przedpokój z miejscem na szafę. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

175 000 zł76 m² 2 288,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie niedaleko dworca pkp Wałbrzych Główny na wałbrzyskim Podgórzu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł43 m² 5 995,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu komfortowe w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w klimatycznym wałbrzyskim Śródmieściu przy ul. Tadeusza Kościuszki Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

240 000 zł97 m² 2 474,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym Biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość na dolnym Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

224 000 zł54 m² 4 186,92 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność.Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu przy ul.Poselskiej o powierzchni 53,50m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Podgórze,Wałbrzych

169 000 zł36 m² 4 748,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortową kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ulicy Niepodległości 46. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,97m 2 , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze siedmiopiętrowego bloku znajdującego się przy ul. Kasztelańskiej. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczawienko,Wałbrzych

195 000 zł66 m² 2 944,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Szczawienku o powierzchni 66,23m2 w cenie 195 000zł (do negocjacji). Składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, dodatkowo wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

99 000 zł54 m² 1 816,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu w pobliżu centrum Wałbrzycha. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej 37 mkw ( kuchnia, łazienka z toaletą, 2 przejściowe pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

198 000 zł45 m² 4 427,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Piaskowej Góry. -powierzchnia 44m2 -3 pokoje -łazienka z w.c. -kuchnia -przedpokój -balkon Mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

186 000 zł45 m² 4 159,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem za oknami, położone w bloku na ulicy Malczewskiego na Piaskowej Górze. Lokal wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Górnicze

Rusinowa,Wałbrzych

129 000 zł40 m² 3 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku Wałbrzycha - na osiedlu Górniczym w dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

123 000 zł33 m² 3 783,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie z balkonem! Mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy w topowej części Starego Zdroju. Kawalerka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Podzamczu, o powierzchni użytkowej 54m2 - częściowo do remontu. Dziesiąte piętro. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duży balkon. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Poniatów,Wałbrzych

109 000 zł62 m² 1 771,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

= rezerwacja! = Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Poniatów, przy ulicy Orkana. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 56,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w bocznej ulicy Nowego Miasta. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, wc, przedpokoju i spiżarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

279 000 zł66 m² 4 240,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży wygodne mieszkanie dla rodziny oraz osób szukających przestronnego mieszkania do własnej aranżacji W jego skład wchodzi : - duży salon ok 25 m - balkon ok 5 m - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

189 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha okolice uczelni. Pierwotnie lokal skadał się z pokoju i kuchni. aktualnie z 2 pokoi i kuchni w której zamontowana jest kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

138 000 zł32 m² 4 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście o powierzchni 32m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieszkanie do własnej aranżacji, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

394 000 zł72 m² 5 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowo gustowne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy jednej z bocznych ulic w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Szczawienko,Wałbrzych

159 000 zł41 m² 3 878,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w świetnej lokalizacji Szczawienka, ul. Marii Dąbrowskiej. Lokal dwustronny, środkowy, bardzo ciepły , składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

340 000 zł82 m² 4 171,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Możliwość zakupu przez obywateli ukrainy. Mieszkanie 4 pokojowe z 2 balkonami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

129 999 zł46 m² 2 795,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Śródmieściu w budynku posadowionym w okolicy uczelni. 2 pokoje kuchnia łazienka z wc Lokal do remontu ale wymienione wszystkie instalacje i okna. ogrzewanie piecowe.