dowolna

Mieszkania Wałbrzych al. Wyzwolenia

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Do sprzedania słoneczne mieszkanie położone przy Placu Tuwima w Śródmieściu Wałbrzycha. Lokal składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

210 000 zł98 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Nowa niżasza cena! Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Śródmieście przy Al. Wyzwolenia. Lokal położony na drugim piętrze składa się z trzech pokoi, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

300 000 zł98 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Śródmieście przy Al. Wyzwolenia. Lokal położony na drugim piętrze składa się z trzech pokoi, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

199 900 zł56 m² 3 552,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

= rezerwacja! = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy Alei Wyzwolenia, w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

280 000 zł107 m² 2 616,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum Wałbrzycha w pięknej odnowionej kamienicy przy ul.Wyzwolenia 55 na pierwszym piętrze. Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy, która w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

139 000 zł39 m² 3 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Śródmieście - ul. Aleja Wyzwolenia. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

159 900 zł39 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

345 000 zł107 m² 3 224,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie w stylowej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie ( dach, instalacje ,klatka schodowa, elewacja ) zarządzany przez dbającą wspólnotę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

155 900 zł39 m² 3 997,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

138 400 zł22 m² 6 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowoczesna kawalerka przy ul Wyzwolenia w Wałbrzychu gotowa do wprowadzenia ze sprzętem agd w cenie -lodówka - -piekarnik -płyta indukcyjna -pralka -pochłaniacz Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha przy ul. Al. Wyzwolenia tuż obok Parku Sobieskiego. Z dużego okna widok na park. Do rynku spacerkiem 5 minut. Lokal mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

126 000 zł20 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania idealna pod inwestycję na wynajem kawalerka położona w pobliży Placu Grunwaldzkiego w Śródmieściu Wałbrzycha. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

219 000 zł74 m² 2 974,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane w Wałbrzychu przy Alei Wyzwolenia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 68,86 m 2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

180 000 zł98 m² 1 836,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha z ogromnym potencjałem. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech bardzo dużych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

229 000 zł74 m² 3 110,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Do sprzedaży oferujemy Państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane w Wałbrzychu przy Alei Wyzwolenia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 68,86 m 2 zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

329 000 zł96 m² 3 437,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

= rezerwacja = Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowy, przestronny apartament w samym centrum Wałbrzycha przy Alei Wyzwolenia. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł77 m² 3 122 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy komfortowe, przestronne mieszkanie położone w centrum Wałbrzycha. Aleja Wyzwolenia. 76, 55 m. 1sze piętro zadbanej kamienicy, wyremontowana klatka schodowa, miejsca parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

269 900 zł104 m² 2 595,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłaćzność. Na sprzedaż duże i stylowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Położony na trzecim piętrze lokal składa się z salonu otwartego na kuchnię z wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

270 000 zł104 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

50 000 zł26 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania - kawalerki do własnej aranżacji przy Al. Wyzwolenia w Wałbrzychu. Lokal o powierzchni 26m2 , z projektami instalacji. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 700 zł74 m² 23,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w Wałbrzychu przy Alei Wyzwolenia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 68,86m2 zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Wałbrzycha. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech bardzo dużych pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

149 000 zł44 m² 3 386,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 44m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

1 900 zł97 m² 19,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie / Hostel dostosowane do zamieszkania 10 do 15 osób w zależności od oczekiwanego standardu. Dwie niezależne łazienki osobna kuchnia. Ogrzewanie gaz spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

245 000 zł89 m² 2 752,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Do sprzedania mieszkanie usytuowane przy Alei Wyzwolenia obok Starostwa Powiatowego. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, przystanek autobusowy, korty tenisowe, nieopodal Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł98 m² 2 336,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament świeżo po gruntownym remoncie, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Trzy przestronne, jasne pokoje, kuchnia, przedpokój, niesamowita łazienka, balkon z widokiem na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł113 m² 3 530,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie 113m2, po całkowitym remoncie i wymianie wszystkich instalacji oraz powierzchni. Mieszkanie mieści się na Al. Wyzwolenia na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł84 m² 2 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie z potencjałem usytuowane na 2p. w ładnej, odremontowanej kamienicy w atrakcyjnej części śródmieścia w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

43 000 zł30 m² 1 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Śródmieściu przy Alei Wyzwolenia. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanek autobusowy, dużo zieleni (park Sobieskiego), sklepy. Lokal wymaga odnowienia, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł113 m² 3 530,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł84 m² 2 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł98 m² 2 336,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

82 000 zł76 m² 1 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remonty w Śródmieściu przy Al. Wyzwolenia. 2 duże pokoje, kuchnia, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze, 2 balkony. aktualnie ogrzewanie piecowe i elektryczne. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł63 m² 15,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| b.N.WILLA. Do wynajęcia komfortowego mieszkanie znajdujące przy Alei Wyzwolenia w Centrum Wałbrzycha. Mieszkanie umeblowane, wyposażone. Budynek po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie elektrycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie znajdujące się niedaleko " biedronki " na Alei Wyzwolenia. Budynek po kapitalnym remoncie, ocieplony, klatka wymalowana.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

750 zł60 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogloszenie prywatne=na Pl.grunwaldzkim kolo p.sobieskiego. ogrzewanie taryfowe elektryczne-bardzo niskie oplaty za prad z ogrzewaniem ok 75zl,w lato prad ok 25zl, gaz 50zl, woda. Na wyposazeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł61 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie w Wałbrzychu w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazinka z wc, przedpokoju i balkonu. Mieszknie rozkładowe, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł97 m² 17,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże, dobrze wyposażone, umeblowane mieszkanie (kuchnia, naczynia, mikrofalówka, 3-lodówki, automat,wannoprysznic) z balkonem. Dla 7-8 osób z możliwością dostawienia łóżek. Polecam-dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł61 m² 2 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście na Placu Grunwaldzkim o powierzchni 61 m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku III piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po remoncie kapitalnym, nowe instalacje: c.o. gazowe, elektryczna, wod-kan. II pietro,2 duże pokoje+duży przedpokój z zabudowaną szafą+jasna kuchnia z balkonem na park+jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 zł63 m² 13,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę lokal mieszkalny po remoncie kapitalnym, umeblowany na biuro- z widokiem na park "sobieskiego" i al. Wyzwolenia- pl. Grunwaldzki. Możliwość wystawienia faktury. lokal na II pietrze.