dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wałbrzych - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

880 000 zł85 m² 10 352,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal wolnostojący o powierzchni 85 mkw. Lokal usytuowany na działce o powierzchni 0,018 ha. W chwili obecnej w lokalu prowadzona jest Piwiarnia , natomiast lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

135 000 zł116 m² 1 165,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania oferuję lokal położony w Wałbrzychu przy przelotowej ulicy. W pobliżu duże osiedle domków jednorodzinnych. Lokal idealny pod sklep , lub inną działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal użytkowy o pow ok. 45 mkw w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali, zaplecza oraz toalety. Lokal znajduje się na parterze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży pawilon usługowy, wolnostojący ,położony w centrum gęsto zaludnionej dzielnicy. Nieruchomość nadaje się do prowadzenia każdej działalności usługowej, biurowej , gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

99 000 zł59 m² 1 666,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy położony w spokojnej części Sobięcina. Lokal wymaga odświeżenia / remontu. Zamontowane rolety antywłamaniowe. Ogrzewanie gazowe. Pod lokalem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Wałbrzych

350 000 zł108 m² 3 241 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, wyjątkowego, 3- pokojowego mieszkania o niebanalnym układzie, które mieści się w odnowionej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Piaskowa Góra,Wałbrzych

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofera na wyłączność. Na sprzedaż budynek użytkowy zlokalizowany na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 90m2 posadowiony na działce 107m2. W skład powierzchni wchodzi: -recepcja -sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

65 000 zł38 m² 1 710,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania lokal użytkowy z dwoma osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stary Zdrój,Wałbrzych

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Okazja! Inwestycyjna perła 1200 m w centrum - przy Dino i Dworcu opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy obiekt handlowo-usługowy położony w samym sercu miasta przy ul. Pocztowej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

499 000 zł176 m² 2 840,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ze względu na rozważaną zmianę lokalizacji biura turystycznego "turysta", na sprzedaż posiadamy obiekt w którym mieści się siedziba biura. Możliwość zamiany na mniejszy lokal za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dmowskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

469 000 zł300 m² 1 563,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy 300 m Centrum Wałbrzycha. Przestronny lokal użytkowy o powierzchni 299,70 m zlokalizowany na 3. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

250 000 zł70 m² 3 578,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowo - handlowy położony w znakomitym miejscu centrum Wałbrzycha. Ruchliwa ulica, przy przystankach. Nadaje się na każdą działalność (usługową, handlową, bankową).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

70 000 zł31 m² 2 255,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy w Śródmieściu, położony przy głównej ulicy, wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego. Nieruchomość składa się z sali głównej, zaplecza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie lokalu pod małą gastronomię, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, a może biurowe? Mam dla Ciebie ciekawy lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł164 m² 2 432,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy z ogromnym potencjałem - ul. 11 Listopada 11, wałbrzych. Szukasz miejsca, które łączy doskonałą lokalizację, funkcjonalność i możliwość natychmiastowego rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

120 000 zł27 m² 4 419,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy położony przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Wałbrzycha- alei Wyzwolenia w Śródmieściu. Lokal składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Sobięcin,Wałbrzych

109 000 zł53 m² 2 056,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej 53 m zlokalizowany przy ulicy 1 Maja w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z sali sprzedaży o powierzchni 27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

70 000 zł31 m² 2 255,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania lokal użytkowy z osobnym wejściem i witryną położony przy jednej z głównych ulic w dzielnicy Śródmieście. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

469 000 zł308 m² 1 522,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania całe trzecie piętro w kamienicy centrum w Wałbrzycha przy ulicy Romana Dmowskiego. Budynek 3 piętrowy z parkingiem, odnowioną elewacja, wyremontowanym dachem oraz oknami pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Śródmieście,Wałbrzych

350 000 zł68 m² 5 121,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Lokal handlowy o powierzchni 68,34 m2 położony w Rynku Lokal składa się z: - dużej sali ekspozycyjnej/ sprzedażowej - pomieszczenia biurowego - pomieszczenia magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

39 000 zł28 m² 1 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy o powierzchni 28 m , położony w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Lokal składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Podzamcze,Wałbrzych

790 000 zł150 m² 5 276,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prezentujemy Państwu lokal wolnostojący znajdujący się w doskonałej lokalizacji w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Lokal o powierzchni użytkowej 149,71 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

790 000 zł150 m² 5 276,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy mieszczący się w centrum Podzamcza. Wejście do lokalu bezpośrednio z głównego ciągu pieszego. Przed lokalem darmowy parking, w około inne lokale użytkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Wałbrzych

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży / wynajęcia apteki W centrum wałbrzycha 1. Przedmiot Sprzedaży/wynajęcia : Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujące przedsiębiorstwo apteczne, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

129 000 zł39 m² 3 317,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy w topowej lokalizacji Białego Kamienia w Wałbrzychu. Miejsce doskonale skomunikowane, blisko przystanki, sklepy. Nadaje się zarówno na lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowy, w pełni wyposażony lokal gastronomiczny znajdujący się w świetnej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Na powierzchnię całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niepodległości

Podgórze,Wałbrzych

159 000 zł120 m² 1 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy przestrzenny z dwoma dużymi witrynami, położony bezpośrednio przy ulicy z możliwością parkowania samochodów dostawczych bezpośrednio pod lokalem. Pod lokalem został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży apteki W centrum wałbrzycha 1. Przedmiot Sprzedaży: oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujące przedsiębiorstwo apteczne, zlokalizowane w ścisłym centrum Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze przy ul. Kasztelańskiej Nieruchomość posadowiona na parterze posiadająca duże witryny. Składająca się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Podzamcze,Wałbrzych

269 000 zł90 m² 2 988,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na Podzamczu w ciągu lokali handlowych. Lokal o powierzchni 90m2 posadowiony na działce 298m2 z witrynami wystawowymi oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Hetmańska

Podzamcze,Wałbrzych

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 100 m 2 z działką o powierzchni 298m 2 w dzielnicy Podzamcze, ul. Hetmańska. Składa się z głównej sali, baru, 2 toalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

479 000 zł308 m² 1 555,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł74 m² 3 523,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy w doskonałe lokalizacji przy wałbrzyskim Rynku. Lokal jednopoziomowy na parterze z dużą witryną okienną. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

690 000 zł278 m² 2 482,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 278 m2, mieszczący się na parterze budynku o charakterze reprezentacyjnym w centrum Wałbrzycha. Lokal przeznaczony zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2