dowolna

Lokale użytkowe zlokalizowane w centrach handlowych Wałbrzych

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Rynek

Śródmieście,Wałbrzych

66,67 zł/m²9 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w Centrum Wałbrzycha (rynek). Nieruchomość w doskonałej lokalizacji. Idealnie nadaje się pod usługi gastronomiczne - możliwa sprzedaż przez witrynę. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

700 000 zł277 m² 2 522,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal po generalnym remoncie w centrum miasta "rynek". Powierzchnia całości w tym piwnice wynosi 277, 46 m2. Na chwile obecną zaadoptowane piętro oraz piwnica pod bank (podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

24,64 zł/m²183 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjnie położony lokal w Centrum Wałbrzycha, dawna klutowa kawiarnia "barburka". Nieruchomość o powierzchni 186 mkw, składa się z dużej sali sprzedażowej, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Pocztowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

13,16 zł/m²190 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość ogrodzona, z bramą wjazdową na pilot, monitorowana całodobowo. W bryle budynku mieszczą się inne firmy. Ogrzewanie gazowe, pełne zaplecze sanitarne. Miejsca parkingowe. Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Śródmieście,Wałbrzych

470 000 zł128 m² 3 671,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na Rynku w Wałbrzychu usytuowany w całości w poziomie parteru. Lokal posiada dwie duże witryny dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany. Duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Magistracki

Śródmieście,Wałbrzych

21,36 zł/m²22 m² 470 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowa znajdująca się na Placu Magistrackim w Wałbrzychu. Lokal biurowy po kapitalnym remoncie, umeblowany. Lokal bardzo słoneczny, jasny, widok bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Śródmieście,Wałbrzych

200 000 zł240 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze w Wałbrzychu w samym Rynku. Nieruchomość o powierzchni 240 m2 składa się z zaplecza socjalnego, wc oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

30 000 zł13 m² 2 307,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal na Piaskowej Górze o powierzhni 13m2. Lokal znajduje się w Centrum Handlowym Manhatan i doskonale nadaje się na działalność gospodarczą m.in sklep odzieżowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Nowe Miasto,Wałbrzych

575 000 zł80 m² 7 232,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w Centrum Wałbrzycha przy placu Tuwima o powierzchni 79,5m2 wykonany na wysoki standard, posiada dwie witryny okienne robione na zamówienie z aluminiowego profilu 68mm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Biały Kamień,Wałbrzych

41,48 zł/m²27 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 26.52 m-. Na powierzchnię składa się główna sala, pomieszczenie gospodarcze oraz wc z umywalką. Usytuowany na parterze kamienicy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam sprzedam lokal użytkowy po remoncie o powierzchni 45 m2 w centrum Wałbrzycha na dowolną działalność sklep usługi małą gastronomię biuro fryzjer, przedstawicielstwo Lokal posiada wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Wałbrzych,dolnośląskie

83,02 zł/m²80 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 79,50mkw przy głównej ulicy w Centrum Wałbrzycha .Lokal wykończony w bardzo wysokim standardzie, najwyższej klasy materiałami. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Śródmieście,Wałbrzych

31,47 zł/m²143 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 142,76m2 w odnowionej kamienicy w centrum Wałbrzycha. Znajdujący się na parterze lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Wałbrzycha. Znakomite miejsce, bezpośrednio przy przystankach autobusowych. Znaczne natężenie ruchu pieszych. Idelane na biuro, gabinet, handel i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Wałbrzych,dolnośląskie

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu lokal biurowo-usługowy o powierzchni 45mkw przy jednej z głównych ulic w Wałbrzychu. Lokal składa się : - sala główna ok 31mkw z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania budynek piętrowy o pow 400m2 położony na działce o pow1200m2 przy głównej ulicy łączącej dwa duże osiedla mieszkaniowe Wałbrzycha .Obecnie w obiekcie działa zakład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy z przeznaczeniem na usługi, handel lub biuro o powierzchni 30 m kw. w Wałbrzychu - Piaskowa Góra przy ul. Kusocińskiego na placu targowym Abakus - Pawilon 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

16,67 zł/m²30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu od 01.10.2012 Lokal Uslugowo-Handlowy przy Ulicy Kusocinskiego, Piaskowa Gora, Walbrzych o powierzchni 30m Miesięczny czynsz najmu 500zł netto plus opłaty za media i oplata targowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

33,25 zł/m²120 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w samym rynku Wałbrzycha (dawna Zielona Gęś) na wynajem. Lokal o pow. 120m2 (możliwość wynajmu mniejszej powierzchni) z zapleczem sanitarnym, kuchennym i piwnicą. Urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł52 m² 6 679,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowy przy Rynku w Wabrzychu. (bez pośredników)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

35,71 zł/m²140 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam, mam do zaoferowania lokal użytkowy do wynajęcia, lokal parterowy o powierzchni 140m2 w strategicznym miejscu Wałbrzycha na Piaskowej Górze. Zlokalizowany w sąsiedztwie banków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

27,27 zł/m²55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal użytkowy położony w Wałbrzychu, w centrum Podzamcza, przy ul. Blankowej 50a. Na całość lokalu składają się 3 pomieszczenia: sala handlowo - usługowa (80%), zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy 100m, znajdujący się w doskonałej lokalizacji pomiędzy Piaskową Górą, szczawnem Zdrój i Podzamczem, przy rondzie. Przy lokalu ogrodzony i zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

17,44 zł/m²86 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy przy ulicy Moniuszki 11. Wejście do lokalu od strony ulicy, witryna sklepowa. Lokal o łącznej powierzchni 86 m kwadratowych ( ubikacja, pokój socjalny, część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

41,67 zł/m²168 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy po kapitalnym remoncie,nowe podłogi,ogrzewanie,okna-stan idealny.Lokal położony w centrum,o dużym natężeniu ruchu,posiada dwie duże witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

41,25 zł/m²80 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 80 m2, położony w ścisłym centrum Wałbrzycha przy ul. Św. Jadwigi 6. Bardzo dobra lokalizacja /w pobliżu przystanki autobusowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

106 zł/m²75 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

LIkal użytkowy w najardziej ruchilym miejscu osiedla Piaskowa Góra.Mieścił się tu oddział jednego z banków.Lokal po kapitalnym remoncie,nowe wszelkie instalacje.Rozprowadzona istalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

34 zł/m²100 m² 3 444 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia 100 m2 w celach handlowych lub uslugowych lub biurowych na parterze , w biurowcu firmy Bel-Pol, przy głównej drodze, dogodny dojazd, duże parkingi, sąsiedztwo hotelu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

30 zł/m²12 m² 369 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o różnej powierzchni 12 m2, 19m2, 23 m2, 21m2, 30m2, 60m2, 100 m2, 170m2. Świeżo wyremontowane, panele, plastikowe okna, rozliczanie wg podliczników (media),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

50 zł/m²140 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

40 000 zł10 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam stoisko handlowe/ zewnętrzne/ w centrum Piaskowej Góry na hali Manhattan przy ul.Kusocińskiego. Stoisko wyremontowane, posiada samodzielne wejście oraz dużą, zewnętrzną witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kusocińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

65 zł/m²10 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę stoisko handlowe 10 m2, na hali Manhattan II. Stoisko jest wyposażone w wieszaki do sprzedaży odzieży i kabinę z lustrem. Na stoisku doprowadzona jest również woda co daje inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75,19 zł/m²133 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadam do wynajęcia lokal parterowy w strategicznym miejscu na Piaskowej Górze Zlokalizowany w sąsiedztwie banków, lokali handlowych, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bolesława Chrobrego

Wałbrzych,dolnośląskie

22,50 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 40m2, po remoncie (nowe tynki, instalacja co, elektryczna) lokal znajduje się na 1 piętrze, w ciągu budynków, gdzie siedziby mają tylko firmy. Zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł1 080 m² 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek 2-kondygnacyjny o kubaturze 1960 m3, wraz z działką 1080m2, ogrodzony. Nowy dach. Dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

22,35 zł/m²170 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa pod działalność biurową, działalność handlową, działalność handlową. W tej ofercie duża powierzchnia handlowa i dwa oddzielne powmieszczenia może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

27,08 zł/m²24 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowe lokale biurowe. Dobra lokalizacja, parking,media. Sąsiedztwo wielu firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

14,59 zł/m²170 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia na poddaszu biurowca pod działalność biurową, usługową itp. Dogodna lokalizacja, dwa parkingi.Sasiedztwo hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

24,29 zł/m²42 m² 1 020 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnie biurowe od 12 do 300 m2. Dogodna lokalizacja, 2 parkingi. Sąsiedztwo wielu film. Do wynajęcia od już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

27,50 zł/m²12 m² 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia nowe biura w nowym kompleksie biurowym na terenie firmy Bel-Pol. Sąsiedztwo wielu firm. Parking. Biura do wynajecia od 12 do 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

16,92 zł/m²65 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 65m2, położony na parterze w budynku biurowym. Lokal przy głównej drodze Wałbrzycha, z parkingiem i bardzo dobrym dojazdem, 500metrów od centrum. Wysokość lokalu to 5.