Działka Wałbrzych
Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
- 138 000 zł
- 1 928 m²
- 71,58 zł/m²
Ela Dolecka
Skontaktuj się
Działka Wałbrzych
Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka Wałbrzych
Zaktualizowane: 7 maja 2026
138 000 zł 1 928 m² 71,58 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 138 000 zł (71,58 zł/m²)
- Działka: 1 928 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Media: prąd, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości SOWA & VICTORIA, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 553/14328/OGS
Lokalizacja
- Adres: Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Do sprzedania działka budowlana położona w urokliwym, spokojnym zakątku Wałbrzycha, wśród gór, lasu i nielicznej, niskiej zabudowy.
Prąd, woda i kanalizacja położone w drodze., wydane warunki zabudowy.
Niedaleko do granicy parku krajobrazowego, wokół spokój, cisza, widok na góry i las, niewielki ruch samochodowy, (docierają tu tylko mieszkańcy i ewentualnie turyści), a jednocześnie blisko do głównej ulicy , sklepu i przystanków.
Cena do negocjacji! Zapraszam. (...)
502 657...
502 657 353
74 666 68 14