dowolna

Domy przy lesie Wałbrzych - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Rezerwacja Super oferta! Dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu na Piaskowej Górze w okazyjnej cenie. Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 000 zł138 m² 4 340,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji od kupującego Przedstawiamy Państwu gotową inwestycję zlokalizowaną na Osiedlu Zielone Wzgórze w Strudze. Na sprzedaż 2 szeregi (jeden skrajny )o powierzchni całkowitej 138,24m20na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom na sprzedaż - piaskowa góra, wałbrzych Powierzchnia: 125 m | Działka: 427 m | Liczba pokoi: 5 | Stan: do zamieszkania | Rynek: wtórny wyjątkowa lokalizacja wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

895 000 zł155 m² 5 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy komfortowy i solidnie zmodernizowany dom jednorodzinny o przemyślanym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Poniatów,Wałbrzych

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej(czworak) - Wałbrzych, poniatów Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 110 m (89 m użytkowej) z 2022 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poniatów,Wałbrzych

1 189 000 zł164 m² 7 238,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Nowy bliźniak z pięknym widokiem, ogrzewanie podłogowe, rolety, działka 770 m - Wałbrzych, poniatów Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Poniatów, ul. Orkana Typ nieruchomości: dom - połówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowicza

Podgórze,Wałbrzych

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w cichej uliczce, nieopodal centrum miasta na ul. Słowiczej. Nieruchomość bardzo przyjazna dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 660 000 zł200 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, który łączy komfort, nowoczesność i doskonałą lokalizację. Ten przestronny, inteligentny dom posiada cztery jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

4 300 zł119 m² 36,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Do wynajęcia przestronny i komfortowy dom szeregowy o powierzchni 120 m (w tym garaż 16,5 m ), położony na kameralnym, monitorowanym osiedlu - idealne miejsce dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fałata

Podgórze,Wałbrzych

785 000 zł100 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Witam. Sprzedam dom wolnostojący posadowiony na dużej działce z wieloma nasadzeniami, bardzo zadbany. Na parterze znajduje się duży salon, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój i ganek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 099 000 zł195 m² 5 635,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Witam serdecznie, blisko Szczawno-Zdrój i las, cisza i spokój. do sprzedania nowoczesny jednopiętrowy dom wolnostojący ok. 195m2 powierzchni użytkowej z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobięcin,Wałbrzych

699 000 zł107 m² 6 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu wolnostojący dom usytuowany w niezwykle cichym i zielonym zakątku górnego Sobięcina. W skład powierzchni użytkowej domu (107,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

615 000 zł140 m² 4 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży oferuję dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi, spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

890 000 zł117 m² 7 606,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania oddany do użytku w 2017r. Nieruchomość położona na zamykanym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

639 000 zł116 m² 5 518,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:486 m²

Oferta na wyłaczność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na Starym Zdroju. Nieruchomośc przeszła kapitalny remont trzy lata temu. Położony w sąsiedztwnie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Sprzedaż bez pośredników. Sprzedam dom w zabudowie szeregowej (skrajny lewy) w cichej i spokojnej okolicy Białego Kamienia. W pobliżu lasy i łąka. Dom do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konradów,Wałbrzych

1 199 999 zł195 m² 6 153,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu umeblowany i wyposażony dom , zlokalizowany na terenie spokojnego, zielonego osiedla domów jednorodzinnych w dzielnicy Konradów. Powierzchnia domu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

880 000 zł167 m² 5 269,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Rezerwacja Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Powierzchnia użytkowa 137m2 (piwnica 60m2, parter 51m2, piętro 56m2). - na parterze znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobięcin,Wałbrzych

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na górnym Sobiecinie ul. Hercena. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymagająca jedynie odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 179 000 zł210 m² 5 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Oferta na wyłączność: dziś mamy do zaoferowania nowy dom jednorodzinny wolnostojący 2 kondygnacyjny z garażem 2 stanowiskowym wybudowany w 2022r. Na parterze 120m2 : garaż na 2 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej, w cichej i spokojnej okolicy. Na dom składa się 5 pokoi, 2 łazienki, wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł91 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do wynajęcia oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - przy ulicy Mieszka I. Na parter oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podgórze,Wałbrzych

675 000 zł158 m² 4 272,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowany dom wolnostojący, znajdujący się na pograniczu wałbrzyskiego Podgórza oraz Śródmieścia, na osiedlu Szczęść Boże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Glinik,Wałbrzych

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 260 m²

Oferta na wyłącznośc. Na sprzedaż odnowiony dom wolnostojący w cichej i spokojnej części "glinik Stary" w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z domu oraz działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący z garażem na 2 samochody o powierzchni użytkowej ok 160m 2 , położony na prostokątnej ogrodzonej działce o powierzchni 700 m 2. Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

995 000 zł217 m² 4 585,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pilnie sprzedam dom wolnostojacy w zabudowie bliźniaczej w zielonej okolicy Wałbrzycha, pod lasem z pięknym widokiem na miasto, chełmiec, trójgarb i Dzikowiec. Wymarzona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fałata

Podgórze,Wałbrzych

695 000 zł158 m² 4 398,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom z wyposażeniem czyli z umeblowaniem i sprzętem agd. Dom położony w bardzo bliskiej okolicy Szczawna zdrój (15min drogi na pieszo do głównego deptaka). Dom przeszedł 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

280 000 zł123 m² 2 283,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący, jednopiętrowy w części podpiwniczony o powierzchni 122,64 m2, posadowiony na działce o wielkości 502m 2. Przy budynku garaż o powierzchni 23, 91m 2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rusinowa,Wałbrzych

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wałbrzych,dolnośląskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:895 m²

Kamienica w Wałbrzychu Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 250 metrów użytkowych, położoną w samym Centrum Wałbrzycha posadowiona na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

850 000 zł161 m² 5 279,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie usytuowanego domu wolno stojącego w zielonej dzielnicy Wałbrzycha. Dom przestronny, słoneczny, w cichej okolicy osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Lubiechów,Wałbrzych

340 000 zł140 m² 2 423,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Aktualne - Na sprzedaż mieszkanie w cichej okolicy ( obok budynku przepływa urokliwy strumyk )z dużym potencjałem na powiększenie bezpośrednio nad mieszkaniem są dwa oddzielne pokoje co daje.