Dom, ul. Wilcza
Wilcza, Lubiechów, Wałbrzych, dolnośląskie
- 2 400 000 zł
- 280 m²
- 8 571,43 zł/m²
Paulina Jaksende...
Skontaktuj się
Dom, ul. Wilcza
Wilcza, Lubiechów, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom, ul. Wilcza
Zaktualizowane: 20 maja 2026
2 400 000 zł 280 m² 8 571,43 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-22 | 10:00 - 13:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
dom wolnostojący
9
5 178 m²
garaż w bryle budynku
1975
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
22 maja 2026
od 10:00 do 13:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
9Powierzchnia działki:
5 178 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1975Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 400 000 zł (8 571,43 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 280 m² (190 m² powierzchni użytkowej), 9 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1975
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: papa
- instalacje: częściowo wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Działka: 5 178 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, teren pochyły, teren zróżnicowany, linia brzegowa
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (20 m²), piwnica 90 m²
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: prysznic, z oknem
- Media: prąd, studnia, siła, szambo; ogrzewanie: własne, pompa ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, alarm
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (4 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: KNP Sp. z o.o., zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 11734448
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Wilcza, Lubiechów, Wałbrzych, dolnośląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las, jezioro, rzeka, góry
- cicho
Opis nieruchomości
Wyobraź sobie miejsce, w którym słyszysz własne myśli, nigdzie nie gonisz, nic nie musisz. Miejsce, gdzie spokój i harmonia to nowe synonimy luksusu. Możesz go zdefiniować po swojemu. Zapraszam do najspokojniejszej części Wałbrzycha - Lubiechowa.